Cukrárna Lilie

O nás

Úvod / O nás

Zakázkové cukrářství s tradicí
od roku 2006

Snažíme se Vás přesvědčit o našich schopnostech splnit veškeré Vaše přání bez ohledu na velikost zakázky.

Spojili jsme českou klasiku – staré recepty s novými možnosti a naše zákusky, dorty a jiné budou ozdobou každé sváteční tabule. Nabízíme Vám dorty, zákusky a spousty dalších výrobků pro promoce, narozeniny, svatby, rauty a jiné společenské a rodinné události. Pečeme vánoční, velikonoční a jiné sezónní cukroví, koláčky.

První kroky k pečení dortů a drobného domácího tradičního cukroví byly v roce 2006, kdy jsme navázaly na tradici cukrařiny v naší rodině. Po stále zvyšující poptávce jsme si v roce 2013 zařídily menší domácí výrobnu. Výrobna se nachází v obci Rudici v krásném prostředí moravského krasu.

Výroba je postavena na kvalitě, kterou zákazníci vyhledávají především v tradičních domácích ručně zdobených výrobcích i dorty jsou rafinovaně modelované a umně tvarované do podoby zvířátek, hraček, pohádkových postav, dorty jednopatrové a více patrové.

V našem sortimentu najdete dále rolády, 3D dorty, zákusky, semifreda, muffiny a svatební koláče, které vyrábíme z vlastních vyrobených korpusů z čerstvých vajec.

Vše plníme výhradně pravou šlehačkou či máslovým krémem, veškeré ozdoby jsou tvarovány a vyráběny ručně z belgické čokolády, pravého marcipánu, italské potahovací hmoty.

Tradiční domácí drobné máslové cukroví pečeme v 65 druhů. Svatební kolekce je připravena podle přání zákazníka, vánoční cukroví je připraveno v počtu 40ti druhů. V následujícím období se bude sortiment doplňovat a zdokonalovat dle přání a požadavků zákazníků. Pevně věříme, že naše nabídka osloví i Vás.

Srdečně Vám děkujeme za projevenou důvěru.

Kateřina Gryga Miháliková,
Jana Miháliková